Online workshop: Een energetisch wiegelied voor jezelf

11 februari 2017 Marisa Evelo

“Wat een bijzonder krachtige ervaring!!!! Ik zou bijna zeggen: verslavend om me in deze mooie energie te wiegen. ;-)” – Ingrid

Dompel jezelf onder in de Liefde en het Licht dat je in essentie bent. Ontspan, kom tot rust en onderga een liefdevolle her-balancering in een energetisch wiegelied voor jezelf. Wellness voor lichaam en geest.

Heb je behoefte aan

  • een time-out?
  • even los zijn van de hectiek van de wereld en het leven?
  • niets hoeven, niets moeten?
  • jezelf van binnenuit verbinden met pure liefde en daarin ronddobberen, zijn?

Dan is deze online workshop echt iets voor jou!

Het leven gaat niet altijd over rozen. In de ene periode gebeurt meer dan in de andere. Nu de mensheid de nieuwe tijd (5D) inschuift volgen veranderingen elkaar op in rap tempo. Vaak voorafgegaan met de nodige crisissen.

Het is dus geen wonder dat je nu en dan even een time-out wilt nemen. Zorg goed voor jezelf, neem die tijd. Hoe kort ook. Dompel jezelf onder in de Liefde en het Licht dat je in essentie bent. Ontspan en komt tot rust in een energetisch wiegelied voor jezelf!

De online workshop bestaat uit: informatie, uitleg en een (zacht-aardige) activatie /energiewerk dmv geleide meditatie.

Mogelijke effecten

  • Je ervaart de liefde en het licht dat je bent.
  • Je hele lichaam en geest ontspannen zich en komen tot rust.
  • Je her-balanceert lichaam en geest op het niveau van ontwikkeling en groei waar je op dit moment in zit.
  • De verbinding met je kern staat meer open.
  • Je innerlijke leiding kan weer tot je komen.

Informatie en aanmelden

  • Online workshop*: ‘Een energetisch wiegelied voor jezelf’, een prachtig geschenk aan jezelf.  (Video + geluidsopname van de video)
  • Duur: 45 minuten
  • Toegang tot de online workshop: 1 maand. Je kunt een geluidsopname van de video downloaden. Zo heb je het materiaal altijd tot je beschikking.
  • Prijs: EUR 24,99

*Alle online workshops vinden plaats vanuit hoger multidimensionaal bewustzijnsniveau.

Je hoeft niet te kijken als de workshop live gaat, je kunt het een maand lang en dus ook achteraf en meerdere keren bekijken! Deelnemen aan de opname van de online workshop werkt even krachtig als deelname aan de live online workshop.

JA, ik bestel nu deze online workshop