Online workshop: Een optimale gezondheid – 5D

6 maart 2017 Marisa Evelo

Online workshop: een optimale gezondheid

  • Wil je een gezond, vitaal en sterk lichaam?
  • Ben je gezond? Wil je je lichaam ondersteunen om gezond te blijven?
  • Ben je ziek en wil je je gezondheid stimuleren en versterken vanuit je bewustzijn?
  • Wil je het toenemende licht dat je lichaam kan dragen laten doordringen tot in de kleinste deeltjes van je cellen?
  • Wil je je DNA activeren en afstemmen op je nieuwe bewustzijn (5D)?
  • Wil je een optimaal gezondheid voor je fysieke lichaam?
  • Wil je dit stimuleren via meditatie/ energiewerk?

Dan is deze online workshop echt iets voor jou!

Je werkt tot in de celstructuren en je DNA

Deze online workshop is voor iedereen die vanuit een optimale gezondheid wil leven. Of je nu wel of niet soms ziek bent, dat maakt niet uit. Je lichaam gezond houden is iets dat bij je dagelijkse routine mag horen. Niet alleen via sport en gezond eten. Ook door zelf bewust energiewerk(via meditatie) te doen zodat je de gezondheid tot in de kleinste delen in je cellen brengt.

Gezondheid is niet een vanzelfsprekend iets. Je lichaam kan soms haperen, of gewoon ziek zijn.
Onlangs sprak ik een meditatie in voor een lieve vriendin die borstkanker heeft. Deze meditatie was  gericht op een optimale gezondheid en een goed herstel in de behandelfase. Prachtig energiewerk dat ik in een beetje andere vorm graag ook aan jou aanreik.

Ook voor iedereen die gezond is en het licht dat je in je cellen en DNA draagt wilt optimaliseren, zodat je je nieuw bewustzijn in je lichaam kunt dragen.

Deze online workshop bestaat uit: informatie, uitleg, een opschoning/ activatie. Energiewerk dmv geleide meditatie. Je zult werken tot in de kleinste delen van je celstructuren en tot in je DNA.

Mogelijke effecten

  • Een meer optimale gezondheid
  • Meer vitaliteit en kracht
  • Opschoning van je cellen tot in de kern
  • Activatie van de godsdeeltjes in je cellen
  • Activatie van DNA dat afgestemd is op leven vanuit nieuw bewustzijn (5D)

Informatie en aanmelden

  • Online workshop*: Een optimale gezondheid – 5D  (Video + geluidsopname van de video)
  • Duur: ca. 59 minuten
  • Toegang tot de online workshop: 1 maand. Je kunt een geluidsopname van de video downloaden. Zo heb je het materiaal altijd tot je beschikking.
  • Prijs: EUR 25,00

*Alle online workshops vinden plaats vanuit hoger multidimensionaal bewustzijnsniveau.

Je hoeft niet te kijken als de workshop live gaat, je kunt het een maand lang en dus ook achteraf en meerdere keren bekijken! Deelnemen aan de opname van de online workshop werkt even krachtig als deelname aan de live online workshop.

JA, ik bestel nu deze online workshop