Online workshop: Een optimale gezondheid – 5D

  • Een optimale gezondheid (webinar)
    fitness-332278_960x640

25,00

De online workshop bestaat uit: informatie, uitleg, een opschoning/ activatie. Energiewerk dmv geleide meditatie. Je zult werken tot in de kleinste delen van je celstructuren, je Godsdeeltjes, en tot in je DNA.

Duur: ca. 59 minuten
Toegang tot de online workshop: 1 maand.Je kunt een geluidsopname van de video downloaden. Zo heb je het materiaal altijd tot je beschikking.

0000

Online workshop: een optimale gezondheid – 5D

  • Wil je graag een  gezond, vitaal en sterk lichaam?
  • Ben je gezond? Merk je dat je lichaam toch nu en dan opschoont en wil je graag dat dit zo soepel mogelijk verloopt?
  • Ben je ziek en wil je graag je gezondheid stimuleren vanuit je bewustzijn?
  • Wil je graag een optimaal gezondheid voor je fysieke lichaam?
  • Wil je graag het toenemende licht tot in de kleinste deeltjes van cellen laten doordringen?
  • Wil je graag DNA activeren en afstemmen op je nieuwe bewustzijn (5D)?

Dan is deze online workshop echt iets voor jou!

Je werkt tot in de celstructuren en je DNA

Deze online workshop is voor iedereen die vanuit een optimale gezondheid wil leven. Of je nu wel of niet soms ziek bent, dat maakt niet uit. Je lichaam gezond houden is iets dat bij je dagelijkse routine mag horen. Niet alleen via sport en gezond eten. Ook door zelf bewust energiewerk te doen zodat je de gezondheid tot in de kleinste delen in cellen brengt.

Gezondheid is niet een vanzelfsprekend iets. Je lichaam kan soms haperen, of gewoon ziek zijn.
Onlangs sprak ik een meditatie in voor een lieve vriendin die borstkanker heeft. Deze meditatie was  gericht op een optimale gezondheid en een goed herstel in de behandelfase. Prachtig energiewerk dat ik graag ook aan jou aanreik.

Ook voor iedereen die gezond is en het licht dat je in je cellen en DNA draagt wilt optimaliseren, zodat je je nieuwe bewustzijn in je lichaam kunt dragen.

Mogelijke effecten

  • Een meer optimale gezondheid
  • Meer vitaliteit en kracht
  • Opschoning van je cellen tot in de kern
  • Activatie van de godsdeeltjes in je cellen
  • Activatie van DNA dat afgestemd is op leven vanuit nieuw bewustzijn (5D)